Tere, armas kaasteeline! Suur rõõm on sinuga siin kohtuda! Minu nimi on Kadi Trave. Elukutseid on mulle kogunenud aastate jooksul üsna mitu: olen kunstnik, loovterapeut, õpetaja.  Niikaua, kui end mäletan, on mulle väga meeldinud joonistada ja maalida ning tegeleda loominguga. See on tekitanud minus hea tunde, aidanud toime tulla stressiga, tulla kohale enda tuumolemisse. Tänaseks ma tean, et loovad tegevused ongi oma olemuselt tervendavad. Suurem huvi psühholoogia vastu tekkis juba teismeeas, olen alati huvitunud inimeseks olemise teemadest – mida üldse tähendab olla inimene, mida on vaja selleks, et olla õnnelik inimene ja elada õnnelikku ning täisväärtuslikku elu. Olen leidnud enda jaoks loovteraapia (kunstiteraapia), milles on ühendatud minu kaks suurt armastust: kunst ja kunstitegemine ning tegelemine inimeseks olemise teemadega ning nende sügavam lahtimõtestamine.
Lõpetasin 2021. aastal Tallinna Ülikooli magistrantuuris loovteraapiate eriala visuaalkunsti suunal. Ma töötan peamiselt laste ja noorukitega, aga ka täiskasvanutega. Töös lähtun humanistlikust paradigmast, laste puhul ka arengupsühholoogiast, samuti lahenduskeskse lähenemise ja enesekaastunde põhimõtetest. Teraapias on kesksel kohal kontakti leidmine tugevuste ja ressurssidega, laste puhul igakülgse arengu toetamine, emotsioonidega toimetulek, positiivse minapildi toetamine.
Hetkel teen loovterapeudina eravastuvõtte, töötan Saaremaa Toetava Hariduse Keskuse rehabilitatsioonimeeskonnas loovterapeudina ning teen koostööd Saaremaa valla lastekaitsega.
Lisaks kunstiteraapiale olen eelnevalt õppinud eesti keele ja kirjanduse õpetajaks, samuti kundalini jooga ja lastejooga õpetajaks. Peale loovterapeudi ameti on minu põhitööks praegu koduõpetajaks olemine oma kahele pojale, kes õpivad koduõppel. Olen ka pesahoidja Saaremaa Õnnekoolis (Gaia kooli koduõppekeskus Saaremaal) – see on kogukonnakool Saaremaa koduõppeperedele.

Loe ka artiklit minust: https://nooruse.edu.ee/meiekg/?s=5384

..

 

 

 

 

.